شبکه اجتماعی

سوالات متداول

سوالات متداول

سوال عمومی

بازارهای مالی آنلاین چه نوع بازاری هست؟

در بازارهای آنلاین، شما می توانید با اتصال به اینترنت و نصب یک پلتفرم تریدینگ روی سیستم خود، به خرید و فروش بپردازید. آیتم هایی که در بازارهای مالی آنلاین خرید و فروش می شود عبارتند از:
ارزهای رایج نظیر دلار، پوند، ین و……
اجناس و کالاهایی مانند انواع فلز از جنس طلا، مس و….
ارزهای دیجیتال

برای موفقیت در بازار مالی آنلاین به چند ساعت آموزش نیاز است؟

در واقع این مورد بستگی دارد به اولویت های شخصی شما. شما باید بدانید که اولویت های شما به عنوان یک تریدر چیست؟! آیا این کار را تنها به عنوان یک سرمایه گذاری شخصی انجام می دهیدبازه زمانی معاملات شما
ابزارهای مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل بازار
مدیریت ریسک

آیا سرمایه گذاری در بازارهای آنلاین قابل اعتماد هست؟

برای ورود به بازارهای مالی آنلاین لازم است که یک حساب کاربری در یک بروکر یا کارگزار مالی قابل اعتماد ایجاد کنید. که این بستگی دارد به میزان دانش و اطلاعات شما در ارتباط با بروکرها. در این صورت سرمایه گذاری در بازار مالی آنلاین می تواند مطمئن باشد.

سود متوسط دربازارمالی آنلاین چقدر هست؟؟

شناخت شما از بازار
نحوه مدیریت سرمایه و ریسک
مقدار سرمایه ای که برای معامله وارد بازار می کنید
زمانی که صرف معامله می کنید
بروکری که برای ایجاد حساب انتخاب می کنید

آیا برای موفقیت در معاملات بازارهای مالی آنلاین باید به طور مرتب اخبار اقتصادی را بررسی کنیم؟

معاملات آنلاین بیشتر بستگی به استراتژی معاملاتی شما دارد. اما ، در بیشتر موارد ، اخبار و تجزیه و تحلیل های بنیادی می تواند به ارائه یک نمای کلی از وضعیت پیش رو و درک بهتر بازار به شما کمک کند. اما لازم نیست مدام نگران اخبار باشید.

 

آیا امکان انجام معاملات آنلاین از طریق اپلیکیشن موبایل وجود دارد؟

بله ، شما می توانید با نصب پلتفرم معاملاتی بروکرخود (نسخه موبایل) در هر زمان که مایل بودید، اقدام به خرید یا فروش کنید. اما در کل معامله با یک سیستم رایانه ای توصیه می شود. برنامه تلفن همراه عمدتا برای کنترل و به دست آوردن یک موقعیت معاملاتی خوب می باشد

روانشناسی تریدینگ یا روانشناسی معامله چیست؟

این اصطلاح مربوط می شود به همه اصطلاحات روانشناختی و رفتارهای شخصی که در حین معامله تشدید می شود ، مانند ترس ، تعصب ، اضطراب ، حرص و طمع یا آرزو کردن. این موارد زیان بارترین تأثیر را بر معاملات شما خواهد داشت و متأسفانه دوره های آموزشی عملی در این زمینه در بازار بسیار کم بوده و مورد توجه قرار نمی گیرد.

برای بازارمالی چه ابزارهایی لازم میباشد؟

برای اینکه بتوانید در بازارهای مالی آنلاین فعالیت کنید به یک سیستم کامپیوتر، شبکه اینترنت، نصب پلتفرم های مورد نیاز متصل به بروکر و آموزش مفاهیم آنالیز بازار برای استفاده از ابزارهای تکنیکال.

تریدینگ سیستم یا استراتژی تریدینگ چیست؟

استراتژی تریدینگ به منظور تنظیم برنامه معاملاتی بر اساس موارد زیر می باشد
بازه زمانی معاملات شما
ابزارهای مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل بازار
مدیریت ریسک

مهمترین عوامل برای انتخاب یک بروکر یا کارگزار چیست؟

تأیید آن بروکر توسط مراجع قانونی
هزینه پایین و گستردگی معاملات
پشتیبانی کامل به زبان ما
ارائه خدمات تریدینگ

بروکر یا کارگزار چیست؟

کارگزاری پل ارتباطی بین معامله گران و ارائه دهندگان نقدینگی است. در حقیقت ، بدون واسطه ، نمی توانید به بازارهای مالی آنلاین و شاخص های قیمت برای خرید یا فروش دسترسی داشته باشید.

آیا به عنوان شغل اصلی شما محسوب می شود؟

اما در کل میزان آموزش در این زمینه به وقت آزاد شما و میزان علاقه و اشتیاق به یادگیری و کسب دانش و به علاوه به اهداف مالی تان بستگی دارد